- Tips:
- XY122R-03P
- Noliktavā:
- 28
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.30 EUR
0.30 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.300 |
| 10+ | 0.250 |
| 25+ | 0.200 |
| 100+ | 0.150 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | XINYA |
| Kontaktu solis: | 5.08mm |
| Kontaktu daudzums: | 3 |
| Savienotāja tips: | Piespiedējplāksne |
| Vāda šķēlums: | 1.5mm2 |
| Montāža: | Uz PCB |
| Nominala strāva: | 10A |
| Nominalais spriegums: | 250V |