- Tips:
- Z0103MN
- Noliktavā:
- 58
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.50 EUR
0.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 5+ | 0.300 |
| 25+ | 0.200 |
| 100+ | 0.160 |
| 500+ | 0.140 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | STMicroelectronics |
| Pusvadītāju tips: | Simistors |
| Spriegums Vdrm: | 600V |
| Strāva It: | 1A |
| Strāva Igt: | 3mA |
| Montāža: | SMD |
| Korpuss: | SOT-223 |