- Tips:
- BT137X-800
- Noliktavā:
- 44
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.90 EUR
0.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.900 |
| 5+ | 0.700 |
| 10+ | 0.600 |
| 25+ | 0.500 |
| 100+ | 0.450 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | WeEn Semiconductors |
| Pusvadītāju tips: | Simistors |
| Spriegums Vdrm: | 800V |
| Strāva It: | 8A |
| Strāva Igt: | 35mA |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | TO220FP |