- Tips:
- B360B-13-F
- Noliktavā:
- 3000
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.30 EUR
0.30 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.300 |
| 10+ | 0.200 |
| 25+ | 0.150 |
| 100+ | 0.120 |
| 500+ | 0.100 |
| 1000+ | 0.065 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | DIODES INCORPORATED |
| Kapacitāte: | 200pF |
| Impulsu strāva: | 100A |
| Diožu struktūra: | viena diode |
| Diožu tips: | taisngriežu Schottky |
| Spriegums (Vr): | 60V |
| Strāva (If): | 3A |
| Sprieguma kritums (Vf): | 700mV |
| Korpuss: | SMB |