- Tips:
- RD-50B
- Noliktavā:
- 4
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
24.00 EUR
24.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 24.000 |
| 3+ | 20.500 |
| 5+ | 19.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | MEAN WELL |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 53.6W |
| Izejas strāva maksimālā: | 1.4...4A |
| Izejas spriegums: | 5V, 24V |
| Barošanas spriegums: | 88 - 264V AC |
| Izējas skaits: | 2 |