- Article:
- RD-50B
- Stock:
- 4
- Specifications:
- Download file
24.00 EUR
24.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 24.000 |
| 3+ | 20.500 |
| 5+ | 19.800 |
Specifications
| Manufacturer: | MEAN WELL |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Power: | 53.6W |
| Maximum output current: | 1.4...4A |
| Output voltage: | 5V, 24V |
| Supply voltage: | 88 - 264V AC |
| Number of outputs: | 2 |