- Tips:
- HC-50-10000uF-M
- Noliktavā:
- 24
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
3.50 EUR
3.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 3.500 |
| 10+ | 2.600 |
| 25+ | 2.400 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SAMWHA |
| Kapacitāte: | 10000uF |
| Spriegums: | 50V |
| Korpusa izmēri: | 30x45mm |
| Darba temperatūra: | -40...85°C |
| Montāža: | Snap-In |
| RM (mm): | 10mm |