- Article:
- HC-50-10000uF-M
- Stock:
- 24
- Specifications:
- Download file
3.50 EUR
3.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 3.500 |
| 10+ | 2.600 |
| 25+ | 2.400 |
Specifications
| Manufacturer: | SAMWHA |
| Capacitance: | 10000uF |
| Operating voltage: | 50V |
| Body dimensions: | 30x45mm |
| Operating temperature: | -40...85°C |
| Mounting: | Snap-In |
| Terminal pitch: | 10mm |