- Tips:
- STP80NF10FP
- Noliktavā:
- 30
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.50 EUR
2.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.500 |
| 5+ | 1.600 |
| 10+ | 1.400 |
| 25+ | 1.300 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | STMicroelectronics |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 100V |
| Strāva (Id): | 27A |
| Jauda: | 45W |
| Pretestība Rds(ON): | 0.015Ohm |
| Korpuss: | TO-220FP |