- Tips:
- LD-BZEG-1305
- Noliktavā:
- 5
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.20 EUR
1.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.200 |
| 10+ | 0.950 |
| 25+ | 0.880 |
| 100+ | 0.750 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Loudity |
| Tips: | elektromagnētiskais |
| Ģenerators: | ar ģeneratoru |
| Nominālais spriegums: | 5VDC |
| Darba spriegums: | 4...7VDC |
| Darba strāva: | 30mA |
| Rezonanses frekvence: | 2.4kHz |
| Skaņas jauda: | 85dB |
| Diameters(platums): | 12.8x12.8mm |
| Augstums: | 6.5mm |
| Montāža: | SMD |