- Tips:
- BMT-1612XH14
- Noliktavā:
- 13
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.50 EUR
2.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.500 |
| 5+ | 1.900 |
| 10+ | 1.600 |
| 25+ | 1.400 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Bestar |
| Tips: | elektromagnētiskais |
| Ģenerators: | ar ģeneratoru |
| Nominālais spriegums: | 12VDC |
| Darba spriegums: | 8...15VDC |
| Darba strāva: | 30mA |
| Rezonanses frekvence: | 2.3kHz |
| Skaņas jauda: | 85dB |
| Diameters(platums): | 16mm |
| Augstums: | 14mm |
| Montāža: | THT |