- Tips:
- LD-BZPN-3510
- Noliktavā:
- 30
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.20 EUR
1.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.200 |
| 5+ | 1.000 |
| 10+ | 0.800 |
| 25+ | 0.700 |
| 100+ | 0.600 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Loudity |
| Tips: | pjezoelektriskais |
| Ģenerators: | bez ģeneratora |
| Nominālais spriegums: | 10Vp-p |
| Darba spriegums: | 1...30Vp-p |
| Darba strāva: | 5mA |
| Rezonanses frekvence: | 1.1KHz |
| Skaņas jauda: | 81dB |
| Diameters(platums): | 34.5mm |
| Augstums: | 9.5mm |
| Montāža: | vadi |