- Tips:
- IRLU8743PBF
- Noliktavā:
- 11
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.50 EUR
1.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.500 |
| 5+ | 1.200 |
| 10+ | 0.950 |
| 25+ | 0.850 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Infineon Technologies |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 30V |
| Strāva (Id): | 160A |
| Jauda: | 135W |
| Pretestība Rds(ON): | 3.1mOhm |
| Korpuss: | IPAK |