- Tips:
- B0505S-2WR2
- Noliktavā:
- 5
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
4.50 EUR
4.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 4.500 |
| 10+ | 3.500 |
| 25+ | 3.100 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | MORNSUN |
| Ieejas spriegums: | 4.5...5.5VDC |
| Izējas spriegums: | 5VDC |
| Izolācijas spriegums: | 1500VDC |
| Izējas strāva: | 400mA |
| Jauda: | 2W |
| Darba temperatūra: | -40...105°C |
| Lietderības koeficients: | 80% |
| Korpuss: | SIP7 |