- Article:
- B0505S-2WR2
- Stock:
- 5
- Specifications:
- Download file
4.50 EUR
4.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 4.500 |
| 10+ | 3.500 |
| 25+ | 3.100 |
Specifications
| Manufacturer: | MORNSUN |
| Input voltage: | 4.5...5.5VDC |
| Output voltage: | 5VDC |
| Insulation voltage: | 1500VDC |
| Output current: | 400mA |
| Power: | 2W |
| Operating temperature: | -40...105°C |
| Efficiency: | 80% |
| Case: | SIP7 |