- Tips:
- R13527B2L02BRN2
- Noliktavā:
- 5
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
4.50 EUR
4.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 4.500 |
| 5+ | 4.200 |
| 10+ | 3.900 |
| 100+ | 2.900 |
Specifikācijas
| Slēdžu tips: | spiedpoga |
| Darba algorits: | OFF-ON |
| Kontaktu konfigurācija: | DPST-NO |
| Poziciju skaits: | 2 |
| Montāžas cauruma diametrs: | 20.2mm |
| Pieļaujamā kontaktu slodze: | 6A/250VAC |
| Izvādi: | 4.8x0.8mm terminali |
| Taustiņu krāsa: | sarkans |