- Article:
- R13527B2L02BRN2
- Stock:
- 5
- Specifications:
- Download file
4.50 EUR
4.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 4.500 |
| 5+ | 4.200 |
| 10+ | 3.900 |
| 100+ | 2.900 |
Specifications
| Switch type: | push-button |
| Switching methode: | OFF-ON |
| Contacts configuration: | DPST-NO |
| Position number: | 2 |
| Mounting hole diameter: | 20.2mm |
| Contact rating: | 6A/250VAC |
| Leads: | 4.8x0.8mm connectors |
| Actuator colour: | red |