- Tips:
- CFR-1WS-10K-J
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.08 EUR
0.08 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.080 |
| 10+ | 0.050 |
| 50+ | 0.035 |
| 100+ | 0.030 |
| 1000+ | 0.015 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SR Passives |
| Rezistoru tips: | oglekļa |
| Pretestība: | 10K |
| Jauda: | 1W |
| Korpusu izmēri: | Ø3.2x9.0mm |
| Precizitāte: | 5% |
| Izvadi: | aksiāli |
| Darba spriegums max.: | 500V |
| Impulsu spriegums max.: | 1kV |