- Tips:
- IRFP4004PBF
- Noliktavā:
- 7
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
4.50 EUR
4.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 4.500 |
| 5+ | 4.100 |
| 10+ | 3.600 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Infineon Technologies |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 40V |
| Strāva (Id): | 350A |
| Jauda: | 380W |
| Pretestība Rds(ON): | 1.7mOhm |
| Korpuss: | TO-247AC |