- Tips:
- R16148-1A-2-B5K
- Noliktavā:
- 9
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.70 EUR
0.70 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.700 |
| 5+ | 0.500 |
| 25+ | 0.350 |
| 100+ | 0.220 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SR PASSIVES |
| Pretestība: | 5K |
| Raksturlīkne: | lineārs |
| Raksturojums: | mono |
| Asa diametrs: | 6mm |
| Roktura garums: | 9mm |
| Montāža: | THT |