- Article:
- R16148-1A-2-B5K
- Stock:
- 9
- Specifications:
- Download file
0.70 EUR
0.70 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.700 |
| 5+ | 0.500 |
| 25+ | 0.350 |
| 100+ | 0.220 |
Specifications
| Manufacturer: | SR PASSIVES |
| Resistance: | 5K |
| Characteristics: | linear |
| Features: | mono |
| Shaft diameter: | 6mm |
| Shaft length: | 9mm |
| Mounting: | THT |