- Tips:
- RS-15-24
- Noliktavā:
- 3
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
12.90 EUR
12.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 12.900 |
| 3+ | 11.900 |
| 5+ | 11.200 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | MEAN WELL |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 15W |
| Izejas strāva maksimālā: | 625mA |
| Izejas spriegums: | 24V |
| Barošanas spriegums: | 88 - 264V AC |
| Izējas skaits: | 1 |