- Article:
- RS-15-24
- Stock:
- 3
- Specifications:
- Download file
12.90 EUR
12.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 12.900 |
| 3+ | 11.900 |
| 5+ | 11.200 |
Specifications
| Manufacturer: | MEAN WELL |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Power: | 15W |
| Maximum output current: | 625mA |
| Output voltage: | 24V |
| Supply voltage: | 88 - 264V AC |
| Number of outputs: | 1 |