- Tips:
- GST60A12-P1J
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
22.00 EUR
22.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 22.000 |
| 3+ | 20.500 |
| 10+ | 18.900 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | MEAN WELL |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 60W |
| Izejas strāva maksimālā: | 5.0A |
| Izejas spriegums: | 12V |
| Barošanas spriegums: | 90 - 264V AC |
| Izejas savienotāja tips: | 5.5/2.1mm |
| Izējas skaits: | 1 |