- Tips:
- PMR-1W-4.3K-J
- Noliktavā:
- 450
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.10 EUR
0.10 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 10+ | 0.080 |
| 25+ | 0.050 |
| 100+ | 0.035 |
| 500+ | 0.024 |
| 1000+ | 0.020 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ROYAL OHM |
| Rezistoru tips: | power metal |
| Pretestība: | 4K3 |
| Jauda: | 1W |
| Korpusu izmēri: | Ø2.5x6.5mm |
| Precizitāte: | 5% |
| Izvadi: | aksiāli |
| Darba spriegums max.: | 350V |
| Impulsu spriegums max.: | 400V |