- Tips:
- MKS2-63-1uF-K
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.50 EUR
0.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 25+ | 0.350 |
| 50+ | 0.280 |
| 100+ | 0.240 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | WIMA |
| Kapacitāte: | 1uF |
| Spriegums: | 63V |
| Kondensatoru sērija: | MKS2 |
| Korpusa izmēri: | 7.2x10x5mm |
| Izvadi: | radiāli |
| Izmērs starp izvādām: | 5mm |
| Precizitāte: | 10% |