- Tips:
- HE-50-10000uF-M
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
3.90 EUR
3.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 3.900 |
| 10+ | 2.900 |
| 25+ | 2.500 |
| 100+ | 2.250 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SAMWHA |
| Kapacitāte: | 10000uF |
| Spriegums: | 50V |
| Korpusa izmēri: | 30x50mm |
| Darba temperatūra: | -40...105°C |
| Montāža: | Snap-In |
| RM (mm): | 10mm |