- Tips:
- CB-DWT(2X) 2.4-BK
- Noliktavā:
- 57
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.80 EUR
1.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.800 |
| 10+ | 1.500 |
| 25+ | 1.200 |
| 100+ | 0.950 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | CYG |
| Krāsa: | melns |
| Diametrs pirms saraušanās: | 2.4mm |
| Diametrs pēc saraušanās: | 1.2mm |
| Garums iepakojumā: | 1m |
| Saraušanas koeficients: | 2:1 |
| Variants: | ar līme |