- Tips:
- MOF-2WS-18om-J
- Noliktavā:
- 9
0.15 EUR
0.15 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.150 |
| 10+ | 0.100 |
| 25+ | 0.070 |
| 100+ | 0.045 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SR Passives |
| Rezistoru tips: | metāloksīda |
| Pretestība: | 18R |
| Jauda: | 2W |
| Korpusu izmēri: | Ø4.2x11mm |
| Precizitāte: | 5% |
| Izvadi: | aksiāli |
| Darba spriegums max.: | 350V |
| Impulsu spriegums max.: | 700V |