- Article:
- MOF-2WS-18om-J
- Stock:
- 9
0.15 EUR
0.15 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.150 |
| 10+ | 0.100 |
| 25+ | 0.070 |
| 100+ | 0.045 |
Specifications
| Manufacturer: | SR Passives |
| Resistor type: | metal oxide |
| Resistance: | 18R |
| Power: | 2W |
| Body dimensions: | Ø4.2x11mm |
| Tolerance: | 5% |
| Leads: | axial |
| Operating voltage max.: | 350V |
| Overload voltage max.: | 700V |