- Tips:
- DG142R-5.08-04P-14
- Noliktavā:
- 680
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.50 EUR
0.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 25+ | 0.400 |
| 50+ | 0.300 |
| 100+ | 0.280 |
| 250+ | 0.240 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | DEGSON |
| Kontaktu solis: | 5.08mm |
| Kontaktu daudzums: | 4 |
| Savienotāja tips: | Piespiedējplāksne |
| Vāda šķēlums: | 1.5mm2 |
| Montāža: | Uz PCB |
| Nominala strāva: | 15A |
| Nominalais spriegums: | 250V |