- Tips:
- LRS-50-5
- Noliktavā:
- 1
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
16.00 EUR
16.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 16.000 |
| 3+ | 14.500 |
| 5+ | 13.500 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | MEAN WELL |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 50W |
| Izejas strāva maksimālā: | 10A |
| Izejas spriegums: | 5V |
| Barošanas spriegums: | 85 - 264V AC |
| Izējas skaits: | 1 |