- Article:
- LRS-50-5
- Stock:
- 1
- Specifications:
- Download file
16.00 EUR
16.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 16.000 |
| 3+ | 14.500 |
| 5+ | 13.500 |
Specifications
| Manufacturer: | MEAN WELL |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Power: | 50W |
| Maximum output current: | 10A |
| Output voltage: | 5V |
| Supply voltage: | 85 - 264V AC |
| Number of outputs: | 1 |