- Tips:
- S8RR-2/10/3BK
- Noliktavā:
- 9
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
4.50 EUR
4.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 4.500 |
| 5+ | 4.000 |
| 10+ | 3.800 |
| 25+ | 3.500 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | JONEX |
| Kabeļa tips: | barošanas |
| Kabeļa garums: | 3m |
| Versija: | H05RR-F |
| Spraudņu versija: | CEE 7/17 (C) |
| Ligzdas versija: | vadi |
| Nominālais spriegums: | 250V |
| Nomināla strāva: | 10A |
| Izolācijas krāsa: | melns |
| Dzīslu šķērsgriezums: | 1mm2 |
| Dzīslas daudzums: | 2 |
| Izolācijas materials: | gumija |