- Tips:
- PF-6.3-3300uF-M
- Noliktavā:
- 90
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.35 EUR
0.35 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.350 |
| 10+ | 0.300 |
| 25+ | 0.250 |
| 100+ | 0.200 |
| 250+ | 0.180 |
| 500+ | 0.160 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ELITE |
| Kapacitāte: | 3300uF |
| Spriegums: | 6.3V |
| Korpusa izmēri: | 12.5x20mm |
| Darba temperatūra: | -40...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 5mm |