- Tips:
- PM2E-3LVE-R7
- Noliktavā:
- 18
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.80 EUR
1.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.800 |
| 5+ | 1.100 |
| 25+ | 0.900 |
| 100+ | 0.750 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | PROLIGHT OPTO |
| LED krāsa: | silti balta |
| Skata leņķis: | 130° |
| Spožums: | 92.9..250.9lm |
| Krāsu temperatūra: | 2850-3250K |
| Strāva: | 700mA |
| Jauda: | 3W |