- Tips:
- PF-63-22uF-M
- Noliktavā:
- 290
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.10 EUR
0.10 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 25+ | 0.065 |
| 100+ | 0.050 |
| 250+ | 0.035 |
| 500+ | 0.030 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ELITE |
| Kapacitāte: | 22uF |
| Spriegums: | 63V |
| Korpusa izmēri: | 5x11mm |
| Darba temperatūra: | -40...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 2mm |