- Article:
- PF-63-22uF-M
- Stock:
- 290
- Specifications:
- Download file
0.10 EUR
0.10 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 25+ | 0.065 |
| 100+ | 0.050 |
| 250+ | 0.035 |
| 500+ | 0.030 |
Specifications
| Manufacturer: | ELITE |
| Capacitance: | 22uF |
| Operating voltage: | 63V |
| Body dimensions: | 5x11mm |
| Operating temperature: | -40...105°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 2mm |