- Tips:
- AK-PC-01C
- Noliktavā:
- 10
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
3.10 EUR
3.10 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 3.100 |
| 10+ | 2.600 |
| 25+ | 2.350 |
| 50+ | 2.200 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | AKYGA |
| Kabeļa tips: | barošanas |
| Kabeļa garums: | 1.5m |
| Versija: | H05VV-F |
| Spraudņu versija: | CEE 7/7 (E/F) leņķī |
| Ligzdas versija: | IEC C13 |
| Nominālais spriegums: | 250V |
| Nomināla strāva: | 10A |
| Izolācijas krāsa: | melns |
| Dzīslu šķērsgriezums: | 0.75mm2 |
| Dzīslas daudzums: | 3 |
| Izolācijas materials: | PVC |