- Tips:
- PMR3S-180om-J
- Noliktavā:
- 5
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.30 EUR
0.30 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.300 |
| 10+ | 0.200 |
| 25+ | 0.150 |
| 100+ | 0.080 |
| 500+ | 0.068 |
| 1000+ | 0.058 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ROYAL OHM |
| Rezistoru tips: | power metal |
| Pretestība: | 180R |
| Jauda: | 3W |
| Korpusu izmēri: | Ø5.5x16mm |
| Precizitāte: | 5% |
| Izvadi: | aksiāli |
| Darba spriegums max.: | 750V |
| Impulsu spriegums max.: | 800V |