- Tips:
- POS-350-24-C2
- Noliktavā:
- 2
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
36.00 EUR
36.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 36.000 |
| 3+ | 32.500 |
| 5+ | 29.000 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | POS Power |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 350W |
| Izejas strāva maksimālā: | 14.6A |
| Izejas spriegums: | 24V |
| Barošanas spriegums: | 100 - 240V AC |
| Izējas skaits: | 1 |