- Tips:
- 1437565-4
- Noliktavā:
- 61
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.80 EUR
0.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.800 |
| 10+ | 0.600 |
| 25+ | 0.500 |
| 100+ | 0.420 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | TE Connectivity |
| Darba alogitms: | OFF-(ON) |
| Kontaktu konfiguracija: | SPST-NO |
| Fiksētu poziciju skaits: | 1 |
| Taustiņa forma: | apaļa |
| Korpusa izmēri: | 12x12mm |
| Poga augstums: | 12mm |
| Montāža: | THT |
| Pieļaujamā kontaktu slodze: | 0.05A/24VDC |