- Tips:
- EA10100D1
- Noliktavā:
- 4
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
19.60 EUR
19.60 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 19.600 |
| 5+ | 18.900 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | MW POWER |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 100W |
| Izejas strāva maksimālā: | 8.33A |
| Izejas spriegums: | 12V |
| Barošanas spriegums: | 100 - 240V AC |
| Izejas savienotāja tips: | 5.5/2.1mm |
| Izējas skaits: | 1 |