- Article:
- EA10100D1
- Stock:
- 4
- Specifications:
- Download file
19.60 EUR
19.60 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 19.600 |
| 5+ | 18.900 |
Specifications
| Manufacturer: | MW POWER |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Power: | 100W |
| Maximum output current: | 8.33A |
| Output voltage: | 12V |
| Supply voltage: | 100 - 240V AC |
| Output connector type: | 5.5/2.1mm |
| Number of outputs: | 1 |