- Tips:
- SN-32
- Noliktavā:
- 24
3.50 EUR
3.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 3.500 |
| 5+ | 2.800 |
| 10+ | 2.500 |
| 25+ | 2.400 |
| 100+ | 2.100 |
Specifikācijas
| Kabeļa tips: | barošanas |
| Kabeļa garums: | 1.5m |
| Versija: | H05VV-F |
| Spraudņu versija: | CEE 7/7 (E/F) |
| Ligzdas versija: | IEC C13 |
| Nominālais spriegums: | 250V |
| Nomināla strāva: | 10A |
| Izolācijas krāsa: | melns |
| Dzīslu šķērsgriezums: | 0.75mm2 |
| Dzīslas daudzums: | 3 |
| Izolācijas materials: | PVC |