- Tips:
- EBD2412
- Noliktavā:
- 3
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
9.50 EUR
9.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 9.500 |
| 3+ | 8.900 |
| 5+ | 7.800 |
| 10+ | 6.800 |
| 25+ | 6.400 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | MW POWER |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 24W |
| Izejas strāva maksimālā: | 2.0A |
| Izejas spriegums: | 12V |
| Barošanas spriegums: | 100 - 240V AC |
| Izejas savienotāja tips: | 5.5/2.1mm |
| Izējas skaits: | 1 |