- Article:
- EBD2412
- Stock:
- 3
- Specifications:
- Download file
9.50 EUR
9.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 9.500 |
| 3+ | 8.900 |
| 5+ | 7.800 |
| 10+ | 6.800 |
| 25+ | 6.400 |
Specifications
| Manufacturer: | MW POWER |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Power: | 24W |
| Maximum output current: | 2.0A |
| Output voltage: | 12V |
| Supply voltage: | 100 - 240V AC |
| Output connector type: | 5.5/2.1mm |
| Number of outputs: | 1 |