- Tips:
- SYS1308N-2415-W2E
- Noliktavā:
- 1
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
17.50 EUR
17.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 17.500 |
| 3+ | 16.900 |
| 5+ | 15.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SUNNY |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 24W |
| Izejas strāva maksimālā: | 1.6A |
| Izejas spriegums: | 15V |
| Barošanas spriegums: | 90 - 264V AC |
| Izejas savienotāja tips: | 5.5/2.1mm |