- Tips:
- KM-35-220uF-M
- Noliktavā:
- 55
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.30 EUR
0.30 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.300 |
| 25+ | 0.150 |
| 100+ | 0.120 |
| 250+ | 0.100 |
| 500+ | 0.075 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SAMXON |
| Kapacitāte: | 220uF |
| Spriegums: | 35V |
| Korpusa izmēri: | 8x12mm |
| Darba temperatūra: | -40...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 3.5mm |