- Tips:
- WN113-3/15/5B
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
18.90 EUR
18.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 18.900 |
| 10+ | 17.000 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | LIAN DUNG |
| Kabeļa tips: | barošanas |
| Kabeļa garums: | 5m |
| Versija: | H05VV-F |
| Spraudņu versija: | IEC C20 |
| Ligzdas versija: | IEC C19 |
| Nominālais spriegums: | 250V |
| Nomināla strāva: | 16A |
| Izolācijas krāsa: | melns |
| Dzīslu šķērsgriezums: | 1.5mm2 |
| Dzīslas daudzums: | 3 |
| Izolācijas materials: | PVC |